Poďme sa rozprávať o rastlinnej strave vo vašom podniku.

Napíšte nám!

Nebojte sa, nehryzieme.

Názory našich klientov a partnerov:

“Do ponuky sme zaradili vegánsky burger so skvelou rastlinnou tatarkou, ktorú odporučila Nikoleta, vegánsky hot-dog a raw hráškovú polievku. Vegánsky burger sme ešte nemali ani napísaný v menu, ale ľudia si ho začali objednávať lebo ho videli vďaka Nike na instagrame a facebooku. Teraz vymýšľame ďalšie rastlinné jedlá, aby sme zákazníkom ponúkli znova niečo nové.”

Marko RoškaFreshco Piešťany

“Záujem o vegánske jedlá je naozaj veľký. Vidíme to na našich zákazníkoch, veľká časť z nich konzumuje aj mäso, pravidelne sa k nám však za vegánskym jedlom vracajú. Myslím si, že viac máme práve takýchto zákazníkov. Ďalšou, veľmi početnou skupinou, sú ľudia zo zahraničia, ktorí nás vyhľadajú cez HappyCow.com, kde máme mnoho pozitívnych recenzií, za ktoré sme dostali aj ocenenie "Excelentnosti". Akýkoľvek posun smerom k rastlinným jedlám môže podniku iba prospieť.”

Renny M.Balans bistro Bratislava

“Vnímame, že o vegánsky sortiment je v YEME záujem, ktorý stúpa z roka na rok. V našej vlajkovej predajni máme celé oddelenie venované tomuto sortimentu. Našej spolupráci s Nikoletou predchádzalo obdobie, kedy sme hľadali niekoho, kto by kriticky zhodnotil náš vegetariánsky a vegánsky sortiment. Dostali sme spätnú väzbu, na základe ktorej sme sa snažli upraviť sortiment a získali sme inšpiráciu pre ďalší výber. Nikoleta sa stala súčasťou nášho tímu a spoločne s našimi výrobcami vzdelávala našich zamestnancov v problematike.”

Lenka Valentováexterná komunikácia, YEME